top of page

ARITMA ÜRÜNLERİMİZ

seko dozaj pompası.png

Dozaj Pompası

Arıtma Sistemlerinde proses esnasında arıtım için kullanılan kimyasal maddelerin dozajlanması için kullanılır. Farklı basınç ve debi değerleri ile satışa sunulmaktadır. Kullanılan kimyasala göre dozaj pompalar çeşitlenmektedir.

Fiyat Sorunuz.

blower.jpg

Blower Motoru

Özellikle Biyolojik Arıtım Proseslerinde havalandırma ünitesi için gerekli ekipmandır. Ortamdaki havayı emerek basınçlı bir şekilde basmaktadır. Farklı debi değerlerine göre satışa sunulmaktadır.

Fiyat Sorunuz.

atıksu pompa.jpg

Atıksu Pompası

Atıksular kullanılan pompaların gövde, fan gibi parçaları atıksu içerisindeki asit, katı partiküllere karşı tolerans gösterebilir şekilde projelendirilmektedir. Atıksu içerisinde çalışacak pompalar kesinlikle bu kategoriden seçilmelidir.

Fiyat Sorunuz.

disk-difuzor-9inch.png

Difüzör

Biyolojik Arıtım Proseslerinde havalandırma üniteleri için difüzör kullanılmaktadır. Disk, Tüp, Pleyt, Panel vb. gibi çeşitleri bulunmaktadır. Projelendirme safhasında adet ve tip seçimi yapılmalıdır. 

Fiyat Sorunuz.

paket-aritma-tesisi_edited.jpg

Paket Arıtma

Paket Arıtma Sistemleri, düşük debiye sahip ve kimyasal arıtmaya gerek  olmayan atıksularda kullanılmaktadır.  Havalandırma, dengeleme ve dinlendirme gibi safhalar için gerekli tertibata sahiptir.

Fiyat Sorunuz.

bottom of page